• PDF

Kaple Sv. Jana Nepomuckého

Pozdně barokní výzdoba kaple je honosným prostorem pro komorní svatební obřad. V běžném uspořádání má 14 míst k sezení, bez židlí může pojmout kolem 20 osob. Pro větší svatby je připravena varianta propojení kaple se sálem galerie online přenosem na projekční plátno.

kaple Kaple Kaple Kaple_5

 

Galerie – velký sál

Velký prostor galerie umožňuje svatební obřad s 80 místy k sezení nebo 12 místy k sezení a 100 místy ke stání. Obřadní prostor lze připravit v obou čelech galerie.

Galerie velký sál 2 Galerie - velký sál 2 Galerie - velký sál Galerie - velký sál

 

Anglická zahrada

Velká zahrada tvrze s parkovou úpravou v anglickém stylu je nejčastěji využívána ke svatebním obřadům. V centru zahrady je dominantní socha, u které je vytvořen obřadní prostor. Snoubenci si mohou zvolit i jiné místo v zahradě, například u expozice kamenných artefaktů sochaře Pavla Opočenského, u rybníčku ..

Anglická·zahrada - 1 Anglická zahrada - 2 Anglická zahrada - 4 Anglická zahrada - 4

 

Francouzská zahrada

Menší zahrada s působivou francouzskou úpravou je doplněna několika bronzovými sochami. Pro obřadní místo byla pořízena originální socha známé oděvní výtvarnice Blanky Matragi, která tuto exteriérovou prvotinu v životní velikosti vytvořila v loňském roce přímo pro účely oddacího místa.

Francouzská zahrada 1 Francouzská zahrada - 2 Francouzská zahrada 3 Francouzská zahrada - socha Blanky Matragi