KONTAKT

info@tvrztrebotov.cz
+420 608 470 422

OD 25.5.2020 PRO VÁS OPĚT OTEVÍRÁME BRÁNY TVRZE
V PLNÉM ROZSAHU. RÁDI VÁS UBYTUJEME V NAŠICH STYLOVÝCH
POKOJÍCH NEBO PRO VÁS USPOŘÁDÁME SVATBU DLE VAŠICH PŘÁNÍ.

 

KDE NÁS NAJDETE?

U Tvrze 1, 252 26 Třebotov
Praha-západ

 

 

 

REFERENCE

Petra Vrbická

Milá paní majitelka nám umožnila návštěvu/prohlídku exteriérů krásné tvrze. Měli jsme možnost si prohlédnout též zahradu s přírodním jezírkem. Vřele doporučujeme.

Josef Valenta

Děkujeme moc Ivě a Petrovi za to, že nám umožnili uskutečnit dvoudenní pracovní jednání na Tvrzi Třebotov. Vše fungovalo perfektně - plánování, příprava, realizace - cítili jsme se všichni jako doma a jsem moc rád, že jsme naše domácí i zahraniční hosty pozvali právě sem. Velice rádi se sem budeme všichni vracet, ať už na pracovní jednání nebo jen na krátký soukromý pobyt daleko od všedních starostí. Děkujeme a držíme palce.

Milan Godiš

Charismatické místo s příjemnými majiteli. Vynikající pro relaxaci těla i ducha.

Marketa Fillingerova

We spent a few nights at this amazing boutique castle. It far outweighs any luxury hotel. We were equally impressed by its historical furnishings and its modern wellness facilities. Although we booked only accommodation, the fortress would also be a great event venue with its diverse spaces. Hosts are great - very knowledgeable and hospitable. Thanks Iva and Petr, we'll be back in summer!

Michaela Peterková

Krásný prostor, nádherné detaily i atmosféra, pro svatby ideální (pořádají se prý opět od ledna 2018).

Céline and Franck

Many thanks to Iva and Peter. It was a wonderful weekend. Thanks for the help you gave during the weekend and for the great moments with you.

Laetitia and Bret

Wonderful experience. Above and beyond our expectations. Thank you very much for sharing so much with us. We wish you all the best with your projects Keep leaving like nobles. See you next time.

Daniel a Tereza Wimmerovi

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat za vstřícnost, ochotu, skvělou pohostinnost a jednání při realizaci naší svatby na tvrzi Třebotov. Byl to nezapomenutelný zážitek a moc rádi se sem budeme každý rok během našeho výročí vracet. Je vidět, že tvrz mají v rukou lidé s velkým srdem.

Kopie-souboru-Trebotov_letecky

[]
1 Step 1

pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

E INFO@TVRZTREBOTOV.CZ
T +420 608 470 422
W WWW.TVRZTREBOTOV.CZ

TVRZ TŘEBOTOV
U TVRZE 1
252 26 TŘEBOTOV
PRAHA-ZÁPAD

KDE NÁS NAJDETE