POKOJ „MERKLÍN”
premium double

Slunný a prostorný pokoj zařízený originálním nábytkem Art Deco a kultovními křesly Jindřicha Halabaly je vybavený manželskou postelí a elegantní koupelnou se zapuštěnou vanou i sprchovým koutem. Okna jsou situována na jih s výhledem do anglické zahrady. Pokoj Merklín je pojmenován po Merklínu Stachovi, nejvyšším představiteli Většího města pražského 2. poloviny 14. století a majiteli tvrze.

Cena za noc pro 2 osoby: 4 500 Kč
(cena zahrnuje: bohatou snídani a vstup do wellness zóny)
Možnost objednání večeře v ceně 500 Kč na osobu.

POKOJ „KARDINÁL”
Grand suite

Pokoj Kardinál tvoří velkorysý prostor: vstupní obývací jídelna s pracovnou, ložnice a koupelna s jedinečnou stylovou vanou i moderním sprchovým koutem. Ložnice se nachází v gotické věži z 14. století s krásným výhledem do zahrady či před hlavní průčelí domu a můžete v ní snít v obdobné posteli jako sama Císařovna Sissi. Pokoj je pojmenován po pražském arcibiskupovi kardinálovi Schwarzenbergovi, který zde pobýval v roce 1875 a skrývá velké tajemství.

Cena za noc pro 2 osoby: 4 800 Kč
(cena zahrnuje: kávu a čaj na pokoji, bohatou snídani a vstup do wellness zóny)
Možnost objednání večeře v ceně 500 Kč na osobu.

POKOJ
„JAN & DOROTA”
premium apartman

Pokoj Jan & Dorota tvoří dvě ložnice a prostorná pokoje propojující koupelna s hydro-masážní vanou. První ložnice je zařízena ve stylu pozdního baroka se vzácnými gobelíny, druhá v prvorepublikovém romantickém stylu. Obě mají výhled do rozlehlé jižní zahrady se vzrostlými stromy, altánem a jezírkem. Pokoj je pojmenován po rytíři Janu starším Ledčanském z Popic a jeho ženě Dorotě, majitelích sídla v 17. století.
Je možno rezervovat pouze jednu ložnici s koupelnou.

Cena za noc pro 4 osoby: 7 400 Kč
Cena za noc pro 2 osoby: 4 800 Kč

(cena zahrnuje: bohatou snídani a vstup do wellness zóny)
Možnost objednání večeře v ceně 500 Kč na osobu.

POKOJ „AUGUSTIN”
premium single

Jediný jednolůžkový pokoj Augustin je pojmenován po pražském lékárníkovi, který se stal majitelem Třebotova na konci 14. století. Osobitý pokoj je citlivě zařízen ve funkcionalistickém stylu. K dispozici je moderní koupelna vybavená sprchovanou a z okna se můžete kochat pohledem před hlavní průčelí domu se sochami Upřímnost a Lehkovážnost.

Cena za noc pro 1 osobu: 1 900 Kč
(cena zahrnuje: bohatou snídani a vstup do wellness zóny)
Možnost objednání večeře v ceně 500 Kč na osobu.

 

POKOJ „Matouš”
friends apartment

Čtyřlůžkové apartmá se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a možností dvou přistýlek se nachází v podkroví východního křídla. Ve velkém pokoji je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka. Okna směřují na jih a je z nich vidět na nádvoří. Apartmá je pojmenováno po Matoušovi Hovorčovském, který byl povýšen do šlechtického stavu a pyšnil se titulem pána z Kolivé hory.

Cena za noc pro 4 osoby: 5 600 Kč
Cena s 2 přistýlkami:         8 800 Kč
(cena zahrnuje: vstup do wellness zóny)

POKOJ „Oldřich”
friends apartment

Čtyřlůžkové apartmá zařízené v měšťanském stylu s velkou obývací ložnicí, plně vybavenou kuchyňskou linkou, předsíní a koupelnou se nachází v podkroví jižního křídla. Z oken tohoto apartmá je výhled do zahrady a z předsíně do nádvoří. Jméno apartmá získalo podle nejznámějších šlechticů vlastnících tvrz, Oldřicha a Jana z Valdeka.

Cena za noc pro 4 osoby: 5 600 Kč
(cena zahrnuje:vstup do wellness zóny)

 

E INFO@TVRZTREBOTOV.CZ
T +420 608 470 422
W WWW.TVRZTREBOTOV.CZ

TVRZ TŘEBOTOV
U TVRZE 1
252 26 TŘEBOTOV
PRAHA-ZÁPAD

KDE NÁS NAJDETE